Мережа стоматологічних клінік "Дентім-А" у Дніпрі. Чому варто вибрати нас.


Головне досягнення нашої клініки - можливість комплексного вирішення всіх проблем порожнини рота. Все лікування здійснює один доктор. Це підвищує особисту відповідальність лікаря за кінцевий результат і полегшує контроль за виконаною роботою.Технології

Першокласна апаратура кращих європейських фірм і досвідчений персонал дозволяють нам впроваджувати новітні досягнення світової стоматології. У нашому розпорядженні є спеціалізовані точні прилади для лікування каналів - вони в деяких випадках дозволяють врятувати зуби, приречені на видалення.

Фахівці

Фахівці "Дентім-А" постійно навчаються сучасним технологіям в провідних зарубіжних фірмах Dentsplay(Германія), Bisko(США), Kerr (США), Espe(Швейцарія).

Стерильність

Лікування проводиться новітніми медичними препаратами абсолютно безболісно, так як всі види роботи проводяться під анестезією. Гарантується 100% стерильність приладів, стерилізація проводиться за допомогою кращого в світі автоклава "Europe B EVO".

Зручність оплати

Для зручності оплати в клініці «Дентім-А» встановлено термінал безготівкового розрахунку за допомогою карт Visa та MasterCard.

Розстрочка

У всіх філіалах мережі стоматологічних клінік «Дентім-А» з'явилася зручна послуга для клієнтів «Приватбанку». Кожен пацієнт, який має платіжну карту «Приватбанку» може отримати миттєву розстрочку на стоматологічне лікування до 25 платежів.

Дисконтна програма

Ми цінуємо наших пацієнтів і раді запропонувати програму дисконтних знижок.

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Фрунзенський"

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108