Професійна гігієна зубів

Не так давно таке поняття як професійна гігієна зубів в Україні просто не було. Почистив зуби вранці і ввечері - і молодець! Але для здоров'я зубів і пародонту професійна гігієна зубів, що включає в себе видалення зубного каменю і зняття зубного нальоту, абсолютно необхідна.

Професійна гігієна зубів - термін збірний, що включає в себе: cкейлінг — зняття зубного каменю ультразвуковим скейлером; ейр-флоу — видалення зубного нальоту струменем соди, води і повітря; нанесення фторирующим компонентом на емаль зубів.

Видалення зубного каменю і зняття зубного нальоту

Професійної гігієна зубів називається тому, що такі процедури як видалення зубного каменю і зняття зубного нальоту, не можуть бути виконані самостійно, оскільки вимагають спеціального обладнання і знань в цій області.

Оптимальний період між такими маніпуляціями становить близько шести місяців. Зуби після цього повертаються до свого початкового кольору, але сенс процедури не тільки - і не стільки! - косметичний. Зубний камінь, що наростає на зуб, порушує кровообіг в околозубной просторі, що призводить до резорбції кісткової тканини і проявляється на першому етапі кровоточивісті ясен, а згодом призводить до оголення зуба і втрати його опорної функції. Повернути процес гігієни зубів назад дуже важко, а ось два рази в рік робити професійну гігієну зовсім не складно. Процедура безболісна. Вкрай рідко, при підвищеній чутливості зубів, потрібно легка анестезія, але коли це необхідно, її роблять.

При підвищеній чутливості зубів, крім покриття їх фторирующим компонентом, стоматологи клініки Дентім-А виготовляють прозорі капи, які утримують фторуючий компонент на емалі, після видалення зубного каменю і нальоту, стільки часу, скільки необхідно для нормалізації чутливості зубів. Ці капи залишаються у пацієнта, і він може користуватися ними в будь-який час у міру необхідності - не тільки для зниження чутливості зубів, але і для утримання на зубах і яснах будь-яких ліків, наприклад при запаленні ясен.

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Фрунзенський"

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108


Послуги:


Панорамний знімок
Пломбування
Косметична реставрація зубів
OrthoSnap
Вектор-терапія
Ортодонтія
Імплантація
Ультразвукова ендодонтія
Металокераміка
Вініри
Озон в стоматології
Плазмоліфтинг
Easy Align
Лікування пародонтиту
Лікування зубів ICON
Адгезивний міст
Ортопедичне лікування
Лазер "Picasso"
Реставраційна відбілювання