На сьогодні, стоматологічні послуги пропонує величезна кількість спеціалізованих клінік в місті Дніпрі.Нині простіше простого набрати номер телефону, знайти довідкову інформацію в Інтернеті або відвідати найближчу від будинку або роботи клініку. Однак пацієнтів найбільше цікавить, де можна лікувати і відновлювати зуби якісно, оперативно, безболісно і за розумною ціною. Цитуючи професора стоматології М.Н. Іоффе, перш за все, слід шукати хорошого стоматолога, а не хорошу спеціалізовану клініку. Дійсно, як багато значить звернутися до справжнього професіоналу і просто приємній людині, який з розумінням поставиться до проблеми і уважно вислухає, а потім запропонує оптимальне рішення і зробить свою справу з максимальною віддачею та очікуваним результатом. З «правильним» лікарем Ви забудете про всім відомий страх зубного болю і жахливий звук борної машини, знайомим усім нам з дитинства. Одним словом, Ваш особистий стоматолог повинен бути доброзичливим, турботливим, терплячим і компетентним чарівником!

Стоматологічна клініка «Дентім-А»: Обирайте тільки найкраще!

Ласкаво просимо на сайт стоматологічної клініки «Дентім-А»! Вас особисто вітає генеральний директор лікувального закладу Бабиніна Ірина Валеріївна, звертаючись до кожного постійного і потенційного пацієнта з щирою турботою і особливою увагою! Наша Стоматологія може похвалитися вірною дружбою з понад 100 000 клієнтів і членами їх сімей протягом 20 років успішного та довірчого співробітництва. Для мене і мого колективу це є достатнім показником довіри до нашої чесної праці і відповідально працюючим лікарям. Тому ми робили, робимо і будемо робити все від нас залежне, щоб Ви зверталися до нас з повною впевненістю і великим задоволенням. Наш професійний принцип - це повноцінне, безпечне і доступне лікування зубів. Як генеральний директор, я особисто несу відповідальність як за кожного пацієнта, так і за те, щоб він залишився задоволений, поповнив ряди наших вдячних клієнтів і рекомендував наші стоматологічні послуги іншим людям!

Наші лікарі-стоматологи, а саме Муратова Е.А., Тютюник І.А., Ніколайчук Т.А., Діденко Н.П., Войцеховська Н.А., Негода О.О., Старина С.Г., Литвин С.В. та інші, вважаються одними з кращих фахівців в місті. Не дивно, що всі без винятку пацієнти, яких ми лікуємо протягом багатьох років, стали постійними пацієнтами нашої стоматології, регулярно приходять на безкоштовні профілактичні консультації і приводять своїх родичів.

Ми не дозволяємо собі економити на матеріалах, препаратах і інструментах, інвестуючи в найновіші і сучасні розробки стоматологічної індустрії. Це, в свою чергу, забезпечує найкращу якість лікування та реставрацю Ваших зубів.

Філософія успіху клініки «Дентім-А»: 5 ключових принципу роботи

1. Забезпечення безболісності абсолютно всіх стоматологічних маніпуляцій є стимулом багатьох пацієнтів для відвідування саме нашої клініки. Більш того, ми робимо безболісну ін'єкцію анестетика, попередньо обробляючи місця уколу спеціальним гелем.

2. Інфекційна безпека забезпечується якісною обробкою інструментарію, наявністю спеціальних дезінфікуючих засобів і стерилізаційної апаратури, а також компетентної роботою медперсоналу. Ми гарантуємо нашим пацієнтам повну інфекційну безпеку під час усіх стоматологічних процедур, з огляду на лікування з використанням одноразових інструментів і засобів гігієни. Крім того, всі професійні інструменти проходять як дезінфекцію, так і стерилізацію за санітарними нормами і правилами на сучасному обладнанні, що підтверджується регулярними щомісячними перевірками в СЕС за всі 20 років роботи клініки. Перед початком процедури лікар розкриває стерильний комплект інструментів для лікування при Вас.

3. Робота лікаря-стоматолога з асистентом в 4 руки - підвищує якість стоматологічних послуг.

4. Широкий вибір високоякісних витратних матеріалів і суворе дотримання технології їх застосування.

5. Дентім-А – клініка для всієї родини, так як в особі наших лікарів Ви можете знайти постійного і перевіреного стоматолога на довгі роки. Для більшості наших пацієнтів ми давно вже стали сімейною стоматологічною клінікою, а за гарне і професійне ставлення наші пацієнти відповідають повною взаємністю. Що може бути більшим стимулом працювати ще краще? Звертайтеся до нас і посміхайтеся красиво! Ми завжди Вам щиро раді.

З глибокою повагою
Генеральний директор стоматологічної клініки «Дентім-А»
І.В. Бабиніна

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Фрунзенський"

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108


Послуги:


Панорамний знімок
Пломбування
Косметична реставрація зубів
OrthoSnap
Вектор-терапія
Ортодонтія
Імплантація
Ультразвукова ендодонтія
Металокераміка
Вініри
Озон в стоматології
Плазмоліфтинг
Easy Align
Лікування пародонтиту
Лікування зубів ICON
Адгезивний міст
Ортопедичне лікування
Лазер "Picasso"
Реставраційна відбілювання