Імплантація зубів

В останні роки все частіше в переліку послуг сучасних стоматологічних клінік зустрічається термін "імплантація". Він означає закріплення в кістки титанового штифта на місці відсутнього зуба, з подальшим на ньому протезуванням. Ми раді повідомити всім нашим клієнтам, що тепер цей вид лікування є і у нас.

Чим же відрізняється протезування з використанням імплантатів від прийнятого раніше протезування? Багатьом! Так наприклад, в разі поодиноко відсутніх зубів, при "старому" протезуванні доводиться обточувати зуби по обидві сторони дефекту під опору для мостовидного протеза. При протезуванні з використанням імплантатів, цього робити не потрібно, тому що на місце відсутнього зуба буде закручений титановий штифт, який потім покривається коронкою.

Ця процедура абсолютно безболісна, тому що при сучасному знеболенні відчутні лише дотики пальців лікаря, оскільки в щелепної кістки, на відміну від зуба, немає больових рецепторів. Операція менш травматична навіть у порівнянні з процедурою видалення зуба, тому що тканини не рвуться, а імплантат імплантується по слідах колись втраченого зуба. Існує думка, що в нашій країні метод імплантації недостатньо вивчений і не пройшов широкої клінічної апробації. Ось уже понад 5 років 98% операцій, що проводяться імплантологами є успішними. Успіх імплантації - це результат застосування складного і дорогого обладнання, якісних матеріалів і звичайно ж високої кваліфікації лікаря. Крім того, протезування на основі імплантатів вимагає від зубних техніків високого рівня професіоналізму, оскільки саме мінімальне завищення прикусу призводить до зміщення імплантату. Так що імплантологія - це область справжніх майстрів.

Так що імплантологія - це область справжніх майстрів.

У стоматологічній клініці "ДеНТіМ-А" застосовуються всі досягнення сучасної імплантології. На сьогоднішній день виконана за всіма правилами імплантація є однією з найнадійніших процедур в стоматології і успіх лікування становить 98-99%.

У нашій клініці використовують імплантати таких систем, як:

  • I-impl (Україна-Німеччина)
  • Q (Німеччина)
  • Replace (США)
  • mis
  • Байком
  • Біогоризонт

Пам'ятайте, якщо Ви регулярно відвідуєте свого лікаря, регулярно проводите комплекс лікувально-профілактичних заходів, якщо гарна посмішка - запорука Вашого успіху та кар'єрного зростання, тоді цей метод для Вас.

Ви ще сумніваєтеся і роздумуєте над прочитаною інформацією ?! Приходьте! Всі консультації проводяться безкоштовно!

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Фрунзенський"

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108


Послуги:


Invisalign
Панорамний знімок
Відбілювання Beyond
Пломбування
Косметична реставрація зубів
OrthoSnap
Вектор-терапія
Ортодонтія
Ультразвукова ендодонтія
Металокераміка
Вініри
Озон в стоматології
Плазмоліфтинг
Easy Align
Лікування пародонтиту
Лікування зубів ICON
Адгезивний міст
Ортопедичне лікування
Лазер "Picasso"
Реставраційна відбілювання