Металокерамічні коронки

Металокерамічні коронки (мостові протези) - різновид незнімних ортопедичних конструкцій, що поєднують в собі, відмінний естетичний результат, міцність, довгий термін служби.

Металокерамічної коронки притаманне все анатомічні особливості живого зуба (екватор, горбки, контактний пункт ...) і виконана вона з естетичних матеріалів, що імітують індивідуальну забарвлення вашого зуба. В основі металокерамічної коронки (мостовидного протеза) лежить суцільнолитий металевий каркас, виконаний із сучасних сплавів металів, що дозволяє зробити його одночасно тонким, міцним і без явища гальваноза металів (зустрічається в паяних конструкціях).

Металокераміка - це результат співпраці лікаря-стоматолога та зубного техніка. Стоматологи «Дентім-А» в своїй роботі застосовують нові технології в обробці, підготовці зубів під металокераміку, отримання високоточних відбитків, індивідуальний підбір кольору зубів.

Після установки керамічних коронок і мостів Ви не будете відчувати ніякого дискомфорту в ротовій порожнині. Штучні зуби повністю замінять Вам натуральні, і при цьому Ви отримаєте білосніжну посмішку, і ніхто не зможе помітити різницю між Вашими натуральними і штучними зубами.

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Фрунзенський"

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108


Послуги:


Invisalign
Панорамний знімок
Відбілювання Beyond
Пломбування
Косметична реставрація зубів
OrthoSnap
Вектор-терапія
Ортодонтія
Імплантація
Ультразвукова ендодонтія
Вініри
Озон в стоматології
Плазмоліфтинг
Easy Align
Лікування пародонтиту
Лікування зубів ICON
Адгезивний міст
Ортопедичне лікування
Лазер "Picasso"
Реставраційна відбілювання