Вініри

Вінір це тонка керамічна накладка на зуб для естетичної корекції кольору і форми зуба. Вінір в перекладі означає - накладка, лиск, ламінат. Вперше вініри почали використовувати на початку 20 століття в Голлівуді. З тих пір існує вираз "голлівудська посмішка".

Керамічні вініри є методом вибору реставрації передніх зубів. Клінічну ситуацію можна вирішити і за допомогою композитної реставрації або повної керамічної коронки.

Однак робота з композитом вимагає від лікаря певних навичок, вона складніша як для пацієнтів, так і для лікаря. А повна керамічна коронка вимагає препарування більшої площі зуба. За допомогою вініра набагато легше отримати прийнятний результат без зайвого препарування і потовщення коронок. При цьому піднебінна поверхня не вимагає ніякої підготовки. Керамічні вініри мають гарну біосумісність, не вимагають полірування, стійкі до стирання, зберігають свій колір і блиск.

Суцільнокерамічні коронки

Коли дефект зуба неможливо відновити за допомогою композитної реставрації, вкладки або вініра слід віддати перевагу повній коронці. Металокерамічні коронки стали традиційними, але завдяки розвитку технології суцільнокерамічних систем ми можемо запропонувати пацієнтові більш досконалу по естетичним і механічним характеристикам безметалеву реставрацію. Сучасні суцільнокерамічні коронки не поступаються за міцністю металокерамічним. Так як уступ не розчиняється під ясна, спрощується гігієнічний догляд цільнокерамічної реставраії, зберігається здоров'я ясен. Суцільнокерамічні коронки більш естетичні, цветостабільность, мають точне крайове прилягання, стійкі до стирання. Всі ці властивості гарантують довготривалий результат цільнокерамічної реставрації.

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Фрунзенський"

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108


Послуги:


Invisalign
Панорамний знімок
Відбілювання Beyond
Пломбування
Косметична реставрація зубів
OrthoSnap
Вектор-терапія
Ортодонтія
Імплантація
Ультразвукова ендодонтія
Металокераміка
Озон в стоматології
Плазмоліфтинг
Easy Align
Лікування пародонтиту
Лікування зубів ICON
Адгезивний міст
Ортопедичне лікування
Лазер "Picasso"
Реставраційна відбілювання