Ортопедія в стоматології

Відділення ортопедіческойстоматології - займається проблемами, пов'язаними з частковою або повною втратою зубів. З розвитком сучасних технологій пацієнти стоматологічної практики отримали можливість широкого вибору протезів з високими естетичними якостями.

Залишити зуб живим під ортопедичну конструкцію - важливе завдання для лікаря. Це досягається шляхом роботи з тканинами зуба за допомогою механічних наконечників фірми Сірон, стан і точність роботи яких забезпечується за допомогою спеціального гігієнічного комплексу Сіменс, який їх не тільки стерилізує, а й змащує одночасно.

Зубний протез повинен природно імітувати живі зуби. Ми повинні не тільки копіювати зовнішній вигляд зуба, але і враховувати анатомічні відмінності: колір, тон і насиченість. Всі ці аспекти дозволяють виготовляти роботи, які в кожному випадку є унікальними.

Для нас важлива не тільки гарна посмішка пацієнта, але і правильна функція його зубощелепної системи, особливо після ортопедичного лікування.

Наші багаторічні спостереження показують, що хворі з лицьовими болями і різноманітними неприємними відчуттями в щелепно-лицевої ділянки повинні проходити обстеження, спрямоване на виявлення порушення оклюзії (змикання верхньої та нижньої щелепи), які часом незначні і легко переборні. Для виявлення і усунення оклюзійних порушень ми використовуємо артикулятор - механічний прилад, який разом з встановленими в ньому моделями фіксує взаємне розташування щелеп і імітує рух нижньої щелепи. При будь-якому ортопедичному лікуванні ми проводимо індивідуальну діагностику параметрів скронево-нижньощелепного суглоба з використанням лицьової дуги, що підвищує якість лікування.

Це особливо важливо, якщо на металокерамічній коронці створюється керамічний край, який є, мабуть, найважливішим етапом виготовлення естетичного зубного протеза, в поєднанні з ясенної маскою, що дає зубному техніку контроль міжзубних проміжків і поліпшує естетичну якість протеза. Використовуючи ясенну маску, легше оформити міжзубний простір, доступний для зубної щітки.

Виготовлення керамічних вінірів, поза сумнівами є одним із сучасних методів відновлення зубів і їх положення.

Останнім часом ортопедична Стоматологія приділяє велику увагу протезування на імплантатах. Важливо враховувати сучасну концепцію в області імплантології, знання і розподіл навантажень, що діють на зубні протези з опорою на імплантати, а так само застосування золотовмісних сплавів.

Наявність в клініці лабораторії дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожної роботи, тому що не можна моделювати зуби однаково для всіх.

Зубний технік виконує не абстрактні роботи, не бачачи пацієнта, а в тісному контакті з лікарем, враховуючи його побажання, індивідуальні особливості, стать і вік, тому що є можливість змінити імідж і підкреслити особисті якості людини. Між усіма аспектами естетики є взаємозв'язок, особливо між особистістю і естетикою особи, зубів і губ. Для цього нам допомагають зроблені раніше моделі прикусу або фотографії, на яких пацієнт посміхається. Застосування ливарного виробництва дозволяє виготовляти металокерамічні конструкції високої точності. Так само освоєна і широко застосовується безметалловая кераміка, що в поєднанні з живими зубами дає повне відновлення косметики і функції як окремо взятого зуба, так і щелепно-лицевої ділянки в цілому.

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Фрунзенський"

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108


Послуги:


Invisalign
Панорамний знімок
Відбілювання Beyond
Пломбування
Косметична реставрація зубів
OrthoSnap
Вектор-терапія
Ортодонтія
Імплантація
Ультразвукова ендодонтія
Металокераміка
Вініри
Озон в стоматології
Плазмоліфтинг
Easy Align
Лікування пародонтиту
Лікування зубів ICON
Адгезивний міст
Ортопедичне лікування
Лазер "Picasso"
Реставраційна відбілювання