Косметична реставрація зубів

Сьогодні ми хочемо розповісти про те, як «зробити себе», як змінити своє життя, усунути дефекти, які заважають нам бути впевненими в собі. Це можливо в найкоротші терміни завдяки стоматологам, їх знань і вміння володіти методикою прямої реставрації зубів - лікар прямо в порожнині рота крок за кроком створює форму нових зубів з композитного матеріалу світлового затвердіння. На сьогоднішній день, застосовуючи методику корпорації Dentsplay і матеріали останнього покоління Esthet-x, ми можемо повністю імітувати природу і створити реставрацію, яку не можна відрізнити від справжнього зуба.

Реставрація зубів має на увазі під собою поліпшення зовнішнього вигляду, як самих зубів, так і самої посмішки в цілому. Дії можуть бути різними і мати на увазі під собою як виправлення вроджених дефектів, так і дефектів пов'язаних з травмами, або стертості, а також при захворюванні зубів карієсом.

Якщо зуб зруйнований не сильно, то лікар може скористатися лише пломбувальними матеріалами. В іншому випадку при реставрації зубів використовують вінір або вкладку або навіть ставиться штифт. Така реставрація виходить далеко за рамки простого пломбування хворих карієсом зубів. Вона включає в себе знання інструкції по застосуванню матеріалів використовуваних при реставрації зубів, а також художні навички лікаря, майстерність, досвід і чималий талант. Реставрацію проводять не тільки передніх зубів, які служать нам для відкушування їжі, але і задніх, призначених для її жування. Такі зуби звичайно не видно при усмішці, тому багато хто не приділяють їм належної уваги, але смію зауважити, що і вони не мало важливі в процесі перетравлення їжі. Карієс на цих зубах виникає набагато частіше, а відновлення таких зубів пломбами без урахування їх анатомічних особливостей призводить до повторної появи на них карієсу.

При реставрації лікарем зуба, будь то передній або жувальний, необхідно створити цілісність зуба, інакше карієс виникне з більшою площею поширення. Спочатку з'явиться коричнева облямівка на місці стику пломби з зубом, потім карієс легко проникне в сам зуб, і буде руйнувати його зсередини. Можливо, через деякий час цей процес торкнеться і сам нерв, таким чином, викликавши пульпіт. Перевагою композитної реставрації є усунення відколів і відколів при їх виникненні. Такі дефекти усуваються за одне відвідування і при цьому не вимагають заміни всієї реставрації.

Застосовуючи художню реставрацію, лікар може подовжити або вкоротити зуб, звузити його або розширити, а також змінити його товщину. У його силах виправити саме положення зуба, тобто він може висунути нахилені зуби або поставити врівень сильно випирає зуб. Можна змінити колір зубів, закрити міжзубні щілини.Застосування художньої реставрації допоможе перетворити посмішку і зробити її ідеальною. Зміни вносяться за допомогою спеціального реставраційного матеріалу. Така реставрація дозволяє зберігати зуб живим без видалення його нервів і, не обточуючи його. За один похід до стоматолога можна відновити кілька зубів, навіть якщо вони зруйновані вщент. У будь-якого лікаря є цілий арсенал для проведення реставраційних робіт.

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Фрунзенський"

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108


Послуги:


Invisalign
Панорамний знімок
Відбілювання Beyond
Пломбування
OrthoSnap
Вектор-терапія
Ортодонтія
Імплантація
Ультразвукова ендодонтія
Металокераміка
Вініри
Озон в стоматології
Плазмоліфтинг
Easy Align
Лікування пародонтиту
Лікування зубів ICON
Адгезивний міст
Ортопедичне лікування
Лазер "Picasso"
Реставраційна відбілювання