Easy Align - помітний тільки результат

З розвитком цифрових технологій використання елайнеров стало невід'ємною частиною ортодонтичних послуг нашої клініки.

Ізілайнери застосовуються в багатьох випадках, навіть там де традиційні брекети використовувати не можна. Ізілайнери завжди з Вами і завжди в роботі де б ви не знаходилися - на вечірці, на робочому місці, в сім'ї або насолоджуєтеся відпочинком. Наш лікар пройшов сертифікаційний майстер-клас і може використовувати дану систему в нашій клініці.

Важлива перевага

Технологія Easy Align дозволяє виготовляти відразу не всі капи, що дає можливість коригувати на будь-якому етапі лікування і розбиває оплату за Ваше лікування на частини. Періодичні візити до вашого стоматолога, в період носіння ізілайнеров, дозволяють доктору стежити за прогресом Вашого лікування.

Що таке елайнери?

Елайнери (альтернатива брекетів) являють собою серію знімних прозорих кап (пластинки) які використовуються стоматологами для послідовного переміщення зубів з метою їх вирівнювання. Уже кілька років ці апарати використовуються в багатьох країнах світу. З розвитком цифрових технологій використання елайнеров стало невід'ємною частиною сучасної ортодонтії.

Що таке Ізілайнери?

Ізілайнер - це елайнер, виготовлений за допомогою ультрасучасної цифрової технології Easy Align. Завдяки технології Easy Align Ваші зуби будуть чітко і безпечно переміщені і поставлені в ідеальне положення. Це дійсно швидко, зручно, безпечно і доступно за ціною в порівнянні з іншими системами.

Практичність і естетичність!

Ізілайнери практично невидимі і легко знімаються перед прийомом їжі, для чищення зубів або для заміни на наступний Ізілайнер. Easy Align - один із самих естетичних методів в ортодонтії, який допоможе пройти лікування з мінімальним втручанням в Ваше повсякденне життя і досягти ідеальної посмішки. Ізілайнери практично невидимі і, отже, саме лікування не відіб'ється на Вашому способі життя і зовнішньому вигляді. Easy Align - нове покоління елайнеров засноване на комп'ютерній діагностиці і 3D моделюванні. Завдяки технології Easy Align Ваші зуби будуть чітко і безпечно переміщені і поставлені в те ідеальне положення, яке змодельоване Вашим лікарем.

Переваги елайнеров:

- Невидимі: основною перевагою є те, що вони практично невидимі. - Знімні: пацієнт може зняти його під час їжі або чищення зубів. - Комфортні: не змінюють дикцію, що не колються, не дратують слизову оболонку, можна зняти під час важливих подій. - Гігієнічні: легка, зручна, звична очистка порожнини рота усіма способами. - Антиалергенні: завдяки своєму складом не викликають алергію. - Нешкідливі для емалі: немає необхідності в тотальній протраві емалі, немає ризику відколів емалі як у брекетів. - Ефективність: вирівнювання зубів відбувається з самого першого етапу лікування. - Скорочення часу прийому у стоматолога: у порівнянні з традиційним лікуванням Ви витрачаєте значно менше часу на відвідування свого ортодонта.

Переваги Easy Align:

- Цифрове моделювання: виключені помилки при моделюванні (які можливі при ручному моделюванні на гіпсовій моделі). - Цифрове виготовлення ізілайнеров: відтворення фізичної моделі відбувається за допомогою високоточного комп'ютерного фрезерування. - Доступність: наша цінова політика Вас приємно здивує. - Постійний контроль лікування: для того щоб ми могли переконатися, що Ви перебуваєте на шляху до досягнення ідеальної посмішки, комп'ютер постійно контролює лікування. - Візуалізація лікування: завдяки комп'ютерній технології Ви побачите результат ще до початку лікування. - Швидке виготовлення: ми виготовимо і відправимо ізілайнери Вашому стоматологу за 14 робочих днів, відновимо пошкоджений або загублений ізілайнер протягом 7 днів. - Додаткові можливості: можливо паралельно проводити відбілювання зубів

Патології які піддаються лікуванню системою прозорих кап Easy Align

1. Відкритий прикус - передні або бічні зуби не змикаються, утворюючи між собою щілину. Ця аномалія зустрічається рідше, але є однією з найбільш потенційно небезпечних. Патологія може спостерігатися в передньому відділі і бічному; в області декількох зубів або цілої групи зубів. Найбільш явним зовнішнім проявом відкритого прикусу в передньому відділі є постійно відкритий рот. Порушення тільки в одному з бічних відділів проявляє себе в асиметрії рис обличчя. Часто відкритий прикус викликає істотний дискомфорт для пацієнта: хворобливі відчуття при жуванні, недостатньо ретельне пережовування їжі і навіть дефекти дикції.

2. Мезіальний прикус. Виникає, коли нижні зуби виступають за передні. Найбільш часта причина виникнення - недостатнє зростання верхньої щелепи або надмірний ріст нижньої щелепи. Наслідки мезиального прикусу, крім естетичного невідповідності порушення функції жування, і як наслідок - раніше розвиток захворювань пародонту: пародонтит і пародонтоз, захворювання скронево-нижньощелепного суглоба, складності при протезуванні.

3. Перехресний прикус. Виникає при зміщенні верхньої і нижньої щелеп по відношенні до одного к іншому. У даній патології прикусу функція жування страждає найбільше. Часто такі пацієнти жують на одній стороні. Ті зуби, що будуть брати активну участь у жуванні, більш схильні до карієсу, і ранній розвиток захворювань пародонту (пародонтоз і пародонтит) - неодмінний супутник такої форми патології. При такому нерівномірному жуванні часто страждає скронево-нижньощелепний суглоб (СНЩС), можуть виникнути проблеми при відкриванні рота (хрускіт і обмеження при відкриванні), біль, яка часто маскується як головний біль.

4. Глибокий прикус. Глибокий прикус - різці верхнього зубного ряду більш ніж на половину перекривають різці нижнього зубного ряду, при цьому нижні різці не спираються на зубні горбки верхніх зубів. Як правило, першим об'єктом ураження при такому прикусі є пародонт (апарат, що утримує зуб в кістки) рано з'являється пародонтоз (розхитування зубів, пов'язане з патологічними змінами в зв'язках, що утримують зуб в кістки і самої кістки), пародонтит (запалення ясен), а слизова оболонка порожнини рота страждає через хронічне травмування зубами. Поширеним явищем при глибокому прикусі є підвищена стертість зубів. Це в свою чергу веде до зміни тонусу жувальних м'язів, що в кінцевому підсумку позначається на скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС). Пацієнти з глибоким прикусом частіше за інших скаржаться на хрускіт, клацання і біль в суглобі.

5. Проміжки між зубами (треми, діастеми). Виникнення проміжків між зубами може бути викликано різними причинами: надлишковий ріст щелепної кістки, невеликі розміри зубів, зміщення зубів внаслідок відсутності зуба і ін. Ця проблема потребує лікування, так як крім дискомфорту при попаданні їжі між зубами, може привести до різних захворювань зубів і ясен , таких як карієс, пародонтоз, гінгівіт, розхитування зубів.

6. Скупченість зубів. Ця патологія прикусу виникає при нестачі місця для того, щоб всі зуби розташовувалися нормально. Часто це обумовлено генетичними причинами, наприклад, успадковується маленька щелепа від мами і великі зуби від тата. В результаті, зуби під тиском «сусідів» стоять розгорнуто, частково перекривають один одного. При відсутності лікування скупченість ускладнює чистку зубів і підвищує ймовірність раннього утворення карієсу і захворювання ясен.

Gроцес лікування

Кожен ізілайнер розроблений з урахуванням особливостей клінічної ситуації пацієнта і переміщує зуби на невелике заздалегідь запрограмовану відстань і повертає на певний градус. Кожен наступний ізілайнер з набору поступово переміщує зуби все ближче і ближче до ідеального стану.

1. Стоматолог що пройшов сертифікаційний майстер-клас і має відповідний сертифікат з голограмою і сургучною печаткою, виготовив гіпсову модель щелеп, спланував лікування, заповнив заявку і відправив на діагностику та моделювання лікування. 2. Діагностичний відділ Easy Align відсканував високоточним ортодонтичним 3D сканером гіпсові моделі і отримав їх цифровий варіант. Діагностичний відділ Easy Align провів діагностику і змоделював процес лікування, вказану у заявці ортодонтом, в спеціальній ортодонтической програмі а також точно визначив тривалість лікування і необхідну кількість ізілайнеров. 3. Стоматолог погодив план лікування, отриманий від діагностичного відділу Easy Align, з пацієнтом і переслав заявку в виробничий відділ Easy Align. 4. Виробничий відділ Easy Align на комп'ютері створив проміжні віртуальні етапи лікування (сетапи) потім використовуючи високоточні фрезерні верстати виготовив необхідну кількість фізичних сетапов. Використовуючи технологію формування під тиском виробничий відділ сформував, обрізав, заполірований і підготував ізілайнери до відправки. 5. Процес лікування: За допомогою установочного ізілайнера стоматолог встановлює на зубах фотополімерним композитом ретенційні пункти. Композит підбирається під колір зуба і практично не помітний. Завдяки ретенційним пунктам переміщення зубів буде проходити швидше і контрольовано. Далі пацієнту одягають перший ізілайнер, вчать знімати і одягати його і доглядати за ним. Пацієнт отримує кілька наступних ізілайнеров які мають порядкові номери відповідно до послідовності носіння. На коробках стоматолог вказує термін коли необхідно перестати носити попередній ізілайнер і одягнути наступний. Ізілайнери потрібно носити послідовно кількість днів яке вказано стоматологом, знімаючи тільки під час гігієни та прийняття їжі. У зазначений термін пацієнт відвідує свого стоматолога для контролю лікування, отримання наступних ізілайнеров або виготовлення діагностичної моделі. Тривалість лікування залежить від складності кожного клінічного випадку і в середньому становить від 3 до 14 місяців. Залежно від складності лікування в комплекті може бути від 3 до 30 ізілайнеров. Для прикладу лікування легкої скупченість на одній щелепи потребують 8-9 ізілайнеров. По закінченню лікування для закріплення досягнутого результату ортодонт визначає ретенційний період і призначає пацієнтові носіння ізіретейнера. Термін його носіння визначає стоматолог і залежить від складності лікування та віку пацієнта.

Важлива перевага

Ізілайнери виходять на м'які тканини це досягається за рахунок використання високоточних сканерів і понад точних комп'ютерних програм, що може дозволити далеко не кожна компанія, за рахунок цього ми досягаємо результат швидше і він більш передбачуваний. Також виключається можливість травмування зубних сосочків гострими краями елайнеров.

Догляд за ізілайнерамі

Кожен ізілайнер перед першим використанням слід обробити дезінфікуючим засобом. Не їжте і не кусайте в ізілайнерах, це може пошкодити його або змінити напрямок сил.

Ізілайнер знімається тільки під час їжі і чищення зубів. В цей час ізілайнер зберігайте далеко від тепла, дітей та домашніх тварин в спеціальних ізібоксах. В період лікування зуби пацієнта знаходяться в «неприродному середовищі»: утруднене омивання слиною і інші чинники можуть викликати підвищену чутливість. Тому ми рекомендуємо особливу увагу приділяти гігієні. Так як ізілайнер заходить на ясна на 2-4 мм, особлива увага при гігієні необхідно приділяти стану ясенного краю. Будь-яка травма може поміняти форму ясна і носіння ізілайнеров доведеться відкласти.

З цієї причини ми рекомендуємо спеціальні засоби гігієни. Два рази на добу вранці під час сніданку і подальшої чистки зубів і під час вечері ізілайнер необхідно чистити. Почистіть ізілайнер щіткою для зубних протезів компанії Джордан, Норвегія із зубною пастою «Вибір Стоматолога», Beverly Hills Formula, Ірландія. Зуби при цьому краще чистити щіткою Clean between, Джордан, Норвегія яка не дасть травмувати ясна з тієї ж пастою.

Корисна порада

Не викидайте використані ізілайнери. У разі втрати ізілайнера одягніть попередній і зверніться до свого стоматолога, носіть його поки не отримаєте відновлений.

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Фрунзенський"

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108


Послуги:


Invisalign
Панорамний знімок
Відбілювання Beyond
Пломбування
Косметична реставрація зубів
OrthoSnap
Вектор-терапія
Ортодонтія
Імплантація
Ультразвукова ендодонтія
Металокераміка
Вініри
Озон в стоматології
Плазмоліфтинг
Лікування пародонтиту
Лікування зубів ICON
Адгезивний міст
Ортопедичне лікування
Лазер "Picasso"
Реставраційна відбілювання