Тільки стоматолог може очистити зуби нижче рівня ясен.

Vector Scaler має в якості ультразвукового "мотора" шість пьезокерамических дисків, тоді як звичайні скейлер - тільки чотири. Завдяки цьому інструмент дає досить енергії, навіть при підвищених вимогах до процедури видалення зубних відкладень. Він відповідає найвищим стандартам професійного чищення зубів: одночасна подача полірувальної суспензії Vector Fluid Polish дозволяє зберегти і відполірувати чутливі поверхні зубів.

Енергія інструменту м'яко подається в пародонтальні кишені через гідрооболочку (гідродинамічний вплив). Пародонтальна кишеня інтенсивно обробляється і промивається. Без утворення аерозолю. Під час цього процесу частинки застосовуваної суспензії працюють як зубна паста, видаляючи м'які і тверді зубні відкладення навіть із найскладніших ділянок. Результатом цього є гладкі, чисті поверхні коренів і значне зниження кількості бактерій, що призводить до швидкого і успішного лікування.

Пародонтологічне лікування.

ультразвукова енергія подається відповідним для стоматологічного застосування способом. Зубний камінь, біоплівка і бактерії видаляються тонкими інструментами з поверхні коренів до самого дна пародонтальної кишені. Не пошкоджуючи м'які тканини. Навіть в анатомічно складних областях, таких як біфуркації.

Поверхні коренів очищаються і поліруються за допомогою Vector Fluid Polish, суспензії, що містить частинки гидроксилапатита. Корінь очищується, а не "вискоблюється".

Підтримуюча пародонтальная терапія.

Підтримуючі процедури є частиною пародонтологічного лікування. Регулярна перевірка пародонтальних кишень на предмет їх повторного інфікування, а також профілактичні заходи, повторювані через певні проміжки часу, є важливою частиною підтримуючої терапії. Як заявляє Американська Академія Пародонтології: «Кількість зубів, втрачених пацієнтами внаслідок пародонтиту, обернено пропорційно до частоти повторних візитів до стоматолога».

Прості і щадні маніпуляції: при повторних заходах використовуються інструменти з вуглецевого волокна.

Лікування періімплантіта.

Немає бактерій - немає запалення. Запалення тканин навколо імпланта є однією з основних проблем імплантології. Система Vector найкращим чином підходить для видалення нальоту, бактерій і біоплівки з поверхонь імплантів, не пошкоджуючи в процесі обробки чутливі матеріали та супраконструкціі. Інструменти з вуглецевого волокна, в комбінації з полірувальної суспензією Vector Fluid Polish прекрасно підходять для лікування періімплантіта.

Мікроінвазивне препарування.

Додавання абразивної суспензії (Vector Fluid abrasive) шляхом натискання на кнопку дозволяє проводити вибіркове мікроінвазивне препарування. Використовувані з цією метою металеві інструменти гладкі, забезпечують хороший доступ і, в залежності від пред'явлених до них вимог, можуть бути асиметричними, тупими з одного боку або порожніми, підвищуючи якість препарування.

На противагу алмазним інструментам, енергія подається непрямим способом - через частки карбіду кремнію (зернистістю приблизно 50 мкм), носієм яких виступає вода. Таким чином, препарування за допомогою системи Vector проводиться без впливу високих температур і нешкідливо для пульпи.

При цьому не послаблюються емалеві призми, що забезпечує високу якість крайового прилягання наступних реставрацій. В принципі, система Vector може працювати (і дуже делікатно) з будь-якими твердими матеріалами (за винятком металів).

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Фрунзенський"

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108


Послуги:


Invisalign
Панорамний знімок
Відбілювання Beyond
Пломбування
Косметична реставрація зубів
OrthoSnap
Ортодонтія
Імплантація
Ультразвукова ендодонтія
Металокераміка
Вініри
Озон в стоматології
Плазмоліфтинг
Easy Align
Лікування пародонтиту
Лікування зубів ICON
Адгезивний міст
Ортопедичне лікування
Лазер "Picasso"
Реставраційна відбілювання