Ортодонти Крутенко Олена Сергіївна, Васнецова Ольга Борисівна

НОВИНКА! Лікування без брекетів !!! OrthoSnap

«OrthoSnap» - це знімні і практично невидимі пластикові капи (елайнери), які здійснюють тиск на зуби і переміщують їх в бажане положення.

Неправильний прикус - це не тільки естетична, а й психологічна проблема 85% населення країни. При неправильному положенні зубів збільшується ризик запальних захворювань порожнини рота, неприємного запаху з рота, підвищеної стертості зубів, ранньої втрати зубів, а також захворювань шлунково-кишкового тракту.

«ОртоСнеп» - це знімна і практично невидима апаратура, що складається з серії прозорих кап, які крок за кроком переміщують зуби з їх початкового положення в бажане.

Система «ОртоСнеп» - це абсолютно неінвазивна і безпечна система. Капи цілком повторюють рельєф зубних рядів, не викликаючи травмування ніжної слизової оболонки порожнини рота.

Після зняття зліпка і серії фотографій лікар стоматолог замовляє персонально для Вас високоточні індивідуальні капи в виробничому центрі в США. Система виготовляється з абсолютно прозорого матеріалу, має гладку, обтічну поверхню. Лікування проходить делікатно і непомітно для оточуючих.

Капи «ОртоСнеп» - це знімна апаратура, яку Ви можете зняти на час прийому їжі, тому обмежень в їжі немає.

Тривалість курсу лікування залежить від складності клінічного випадку і визначається індивідуально. В середньому курс лікування розрахований на 6-8 місяців. Загальна кількість елайнеров варіюється в залежності від складності ортодонтичних проблем. Елайнери мають індивідуальні номери і видаються лікарем разом зі спеціальною інструкцією по використанню.

Виправленням неправильного прикусу, або «нерівного розташування зубів» займаються лікарі-ортодонти такий же нечисленний «загін» серед стоматологів, як імплантологи, яких також можна знайти тільки в першокласних клініках. Успіх лікування цієї патології залежить від точності постановки діагнозу, правильно обраного плану лікування і застосування адекватних технічних засобів, тобто в кінцевому рахунку, від кваліфікації лікаря і оснащеності клініки.

Більшість людей помилково вважає, що виправити прикус можна лише в дитячому та юнацькому віці. Це не так, виправити прикус можна і дорослим людям. Займає це стільки ж часу, з тією різницею, що для закріплення результату після зняття лікувального препарату у дорослих потрібно більше часу.

Основними ортодонтичними апаратами є різноманітні пластинки і брекет-системи. Пластинки є знімними апаратами, і в залежності від конструкції можуть використовуватися тільки в нічний час або 24 години на добу. Вони можуть виконувати різні функції, в тому числі і такі важливі, як зміна ширини неба, форми щелепних кісток і т.д. Брекет-система це набір з безлічі пластинок, що приклеюються на зуби, що мають пази, в які вставляється металева дуга.

Спочатку дузі задається гармонійна для даного зубного ряду форма, і після накладення дуги на зуби вона починає до цієї форми прагнути, витягаючи за собою зуби (дуга виготовляється із спеціальних матеріалів з «пам'яттю форми»). Періодично пацієнт відвідує свого доктора для активації дуги. Як правило, «носиться» 1-2 роки для досягнення.

Важливим психологічним фактором для звикання до брекет-системи є зовнішній вигляд апарата. В асортименті, крім традиційних металевих брекетів, пропонується прозора брекет-система, виготовлена з штучно вирощених кристалів сапфіра.

Так, особливий інтерес для дорослих пацієнтів становлять лінгвальні брекет-системи, які встановлюються на внутрішній (язиковій) поверхні зубів і не помітні для оточуючих.

Зовсім маленькі пацієнти із задоволенням самі підбирають колір апарату від прозорого до багатоколірного.

Ну а якщо в апараті знаходиться вподобана малюкові «звірятко» або «машинка», то лікувальний апарат стає улюбленою прикрасою, до якого діти ставляться з турботою і уважно виконують всі рекомендації лікаря. Так що і ортодонтичне лікування може бути приємним і цікавим.

Зразки брекетів

Фотографії результатів:

З чого почати лікування у ортодонта?

Потрібні знімки для консультації:

Брекети Damon 3

Самолігуюча система Damon 3 - це нова, більш естетична версія революційної технології Damon, яка завоювала за останні роки величезну популярність у всьому світі завдяки своїй неперевершеній ефективності.

Завдяки особливостям конструкції брекетів Damon 3, тертя при переміщенні зубів під час ортодонтичного лікування в сотні разів менше, ніж при використанні традиційних брекет-систем. Це дозволяє досягти чудових результатів за менший термін, набагато рідше вдаючись до видалення зубів.

Суперм'які контури і закруглені краї забезпечують максимальний комфорт пацієнта. Систему дуже легко коригувати. Брекети Damon 3 - єдина система в світі, яка без утомляющих незручних лігатур надає відчуття "чотирьох міцних стін", вона повністю контролює і виправляє положення зубів в короткі терміни: брекет до брекетів - зуб до зуба. Доведено, що в порівнянні з традиційними системами система Damon дозволяє провести лікування в середньому на 6 місяців швидше ... при менших діючих силах!

Ми прагнемо бути кращими, тому використовуємо найякіснішу і, відповідно, найдорожчу апаратуру з представлених на світовому ринку

Традиційна брекет-система

  • 1. Брекет
  • 2. Дротова дуга
  • 3. Лігатурний гачок
  • 4. Пружина
  • 5. Металева і еластична лігатури
  • 6. Петля
  • 7. Кільце
  • 8. Кінчик лігатури
  • 9. Замок
  • 10. Кінець дротяної дуги

Для того, щоб утримати дугу на місці потрібні еластичні лігатури. Еластичні лігатури створюють тертя і тиск, що затягує процес лікування, і робить його менш комфортним для пацієнта. Вони також надзвичайно схильні до фарбування.

Ортодонтичне лікування змінить Ваше життя на краще!

Елайнери необхідно носити протягом 20-22 годин в день, знімаючи їх тільки на час прийому їжі і чищення зубів.

Кожен елайнер з кейса спрямований на те, щоб поступово направляти кожен окремо взятий зуб в бажане положення легко і просто.

Елайнери замінюються на нові, послідовно позначені в серії, кожні 10-15 днів.

Курс може варіюватися від 4-х тижнів до 1 року, в залежності від складності випадку.

Система «ОртоСнеп» рекомендована пацієнтам з 12-ти років, у яких більше не відбувається зростання щелепи.

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Фрунзенський"

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108


Послуги:


Invisalign
Панорамний знімок
Відбілювання Beyond
Пломбування
Косметична реставрація зубів
OrthoSnap
Вектор-терапія
Імплантація
Ультразвукова ендодонтія
Металокераміка
Вініри
Озон в стоматології
Плазмоліфтинг
Easy Align
Лікування пародонтиту
Лікування зубів ICON
Адгезивний міст
Ортопедичне лікування
Лазер "Picasso"
Реставраційна відбілювання