Дивлячись в дзеркало на білозубу посмішку, досягнуту завдяки роботі стоматолога, давайте заглянемо за дзеркало. Що дозволило досягти такого результату? І чи отримав доктор за свою працю належне винагороду? Виникає парадокc: зуб в організмі, як би життєво важливої функції не грає і він не один, але щоб перелічити, зробити косметичну реставрацію або хорошу протезну роботу, необхідно кілька складових - сучасне обладнання, нові технології і матеріали. Бригада першокласних фахівців (лікар-стоматолог асистент лікаря, технік, медсестра, програміст, експедитор і т.д.) і всі повинні знати і володіти новим технологіями і електронною апаратурою.

Це все за своїми витратами тягне на хороший кардіологічний центр з пересадки серця.

Нові технології, це не інструкція до застосування, а навчання і підвищення кваліфікації за європейськими розцінками, плюс 6 років навчання в інституті. Не кажучи, що це все необхідно розмістити в приміщенні, що має назву "стоматологічний кабінет", яке відповідає не тільки санітарним, протипожежним, архітектурним та іншим нормам, а й створити максимально комфортну і привабливу обстановку, плюс вивіска і реклама, а також ще узгодження з виконавчими органами охорони здоров'я та податковими службами. І тільки маленьку частину ставиться Вам -матеріал, з якого виготовлена Ваша пломба і коронка.

Природно, дивлячись на свій зуб виникає питання, а чи не дорого і отримали знижки? Я можу Вас категорично запевнити, Ви багато не заплатили і отримали знижки, надані самим життям, сучасним економічним співвідношенням.

За заявою колишнього прем'єр-міністра Анатолія Кінаха, ми відстаємо від найближчих сусідів Польщі на 30 років, а що говорити про Німеччину і США. Але обладнання та матеріали стоматологи купують за європейськими і американськими цінами, а послугу Ви оплачуєте по дніпровським цінами, які в порівнянні з Києвом в 2 рази дешевше, з Москвою - в 3 рази, Польщею - 4 рази. А з Європою і Америкою можна і не порівнювати. Там без медичної страховки, за повну вартість, житель цих країн може полікувати не більш двох зубів на рік, не дивлячись на дуже великі доходи.

Тому, навіть якщо Ви від названої Вам стоматологом суми, заплатите в 3 рази більше, Ви все одно поставите собі зуби дешевше, ніж в Європі і Америці з того ж матеріалу і за тими ж технологіями, що і жителі цих країн.

Але є ще один позитивний чинник, отримані від Вас гроші стоматологи витратять на навчання, нову апаратуру - і вже Ваші діти і Ви отримаєте ще більш високу кваліфіковану послугу.

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Фрунзенський"

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108


Послуги:


Панорамний знімок
Пломбування
Косметична реставрація зубів
OrthoSnap
Вектор-терапія
Ортодонтія
Імплантація
Ультразвукова ендодонтія
Металокераміка
Вініри
Озон в стоматології
Плазмоліфтинг
Easy Align
Лікування пародонтиту
Лікування зубів ICON
Адгезивний міст
Ортопедичне лікування
Лазер "Picasso"
Реставраційна відбілювання