Invisalign

Передові технології косметичної стоматології

На відміну від більш традиційних дужок і брекетів, Invisalign являеться практично невидимим методом виправлення зубів. Використовуючи інноваційну технологію 3D-візуалізації, система Invisalign демонструє ваш повний план лікування, заснований на діагнозі вашого лікаря, сертифікованого фахівця Invisalign, від початкового положення ваших зубів до бажаної остаточної позиції. Комплект прозорих елайнеров виготовляється спеціально для ваших зубів, щоб потроху їх переміщати.

Як працює система Invisalign?

Елайнери Invisalign переміщують зуби в ході серії ретельно контрольованих і синхронізованих рухів. На кожному етапі відбувається рух тільки певних зубів, згідно з планом лікування Invisalign для цієї конкретної стадії.

Скільки часу займає лікування Invisalign?

Час залежить від складності лікування та, як правило, порівнянне з традиційними брекетами. В середньому, лікування триває від 9 до 18 місяців. Більш конкретну інформацію вам зможе надати доктор, під час консультації. Дослідження показують, що після зміщення зубів в правильну позицію вони можуть поступово повертатися в початкове положення, тому по завершенні лікування рекомендується носити ретейнери Vivera.

З чого виготовлені елайнери і як вони виглядають?

Практично непомітні елайнери виготовлені з міцного термопластичного матеріалу медичного класу, спеціально розробленого для системи Invisalign. Елайнери виготовляються індивідуально для кожного пацієнта.

Чи може будь-який лікар провести лікування системою Invisalign?

Хоча система Invisalign може використовуватися з більшістю концепцій лікування, для її застосування потрібна спеціальна підготовка. Всі ортодонти, зацікавлені в лікуванні пацієнтів із застосуванням системи Invisalign, повинні пройти навчання. Більше 90 000 ортодонтів і стоматологів по всьому світу пройшли навчання по роботі з системою Invisalign.

Як часто необхідно відвідувати лікаря Invisalign після початку лікування?

Пацієнти зазвичай відвідують свого лікуючого лікаря кожні 6-8 тижнів, щоб забезпечити відповідність ходу лікування складеним планом і отримати черговий комплект елайнеров Invisalign. Ваш лікар буде приймати рішення, виходячи з перебігу вашого лікування.

Чи потрібно носити ретейнери після завершення лікування Invisalign?

Носіння ретейнер після будь-якого ортодонтичного лікування є важливим етапом, оскільки ці апарати дозволяють утримувати зуби в новому положенні. Для того, щоб це співвідношення збереглось, найкраще носити ретейнери відповідно до вказівок сертифікованого доктора Invisalign. У багатьох випадках останній елайнер служить тимчасовим ретейнер до тих пір, поки не буде визначено найкращий варіант ретенції. Ваш лікар може порекомендувати довгострокові варіанти підтримки оптимального зубного ряду.

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Фрунзенський"

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108


Послуги:


Відбілювання Beyond
Пломбування
Косметична реставрація зубів
OrthoSnap
Вектор-терапія
Ортодонтія
Імплантація
Ультразвукова ендодонтія
Металокераміка
Вініри
Озон в стоматології
Плазмоліфтинг
Easy Align
Лікування пародонтиту
Лікування зубів ICON
Адгезивний міст
Ортопедичне лікування
Лазер "Picasso"
Реставраційна відбілювання